LA GRANDE MAURAGUE

Hospitality

-

Condom, Frankrijk | 2024
Fotografie Krista Brockbernd

Alles begint met een droom.  Zo had ook Els Deprez, fleuriste uit Belsele, er één.  In 2020 besloot ze België achter zich te laten om een huis in Frankrijk te zoeken, dat ze zou omtoveren tot een Bed & Breakfast. Domaine La Grande Maurague is sindsdien een idyllische plek geworden.

Met oog voor detail en comfort zorgden wij ervoor dat deze typische Gasconne een grondige renovatie onderging die in het begin van 2022 van start ging.
Het pand werd volledig opgemeten en opgetekend. De juiste aannemers ter plaatse werden gezocht, de materialen werden bepaald - zo komt de natuursteen op de vloer van een plaatselijke steengroeve - en de authentieke elementen werden met zorg gerestaureerd.
De renovatie zorgde voor modernisering en comfort anno 2024, maar de ziel en de architectonische charme van het huis bleven behouden. Elk detail werd met zorg en liefde aangepakt.

De vijf kamers kregen bloemen als naam, dat vonden we voor Els een vanzelfsprekende keuze. Elke kamer werd in bijpassende tinten ingericht: Chêvrefeuille in blauw, Géranium in groen, Delphinium in beige, Pivoine in rood en Violette in paars.

In april 2024 opende La Grande Maurague zijn deuren. Campagne chique en ongeëvenaarde gastvrijheid!

Instagram LinkedIn Facebook

Credits and Copyrights All rights reserved. | Privacy | Disclaimer | Algemene voorwaarden

Website design & development by Logo Popkorn